Inteligentná plastelína ideálny antistres na relax a zábavu
Neprihlásený zákazník: [ prihlásiť ]    
Inteligentná plastelína - Chytrá plastelínaInteligentní plastelína - Chytrá plastelínaSprytna plastelina - Myśląca MasaIntelligente Knete - Thinking Putty

Novinky

Zoradiť podľa:   názvu    ceny    výrobcu    zrušiť 

  


Růžová príšera - OČI ZADARMO   [detail]
Inteligentná plastelína s jedinečne príšerným povrchom a s perfektnými očami! Vytiahni príšerkovú plastelínu z plechovky, naťahuj ju, tvaruj, ťahaj, trhaj, vytvor dokonalú príšeru a pridaj oči.

Vysoko kvalitný materiál vyrobený v USA! Obsahuje 80g špeciálnej Inteligentnej plastelíny a pár veľkých očí!
8,30 €

 ks
  


Tropic   [detail]
Keď plechovku otvoríte, budete prekvapení jej žiarivo oranžovým vzhľadom so zlatožltými trblietkami a ľahkou pomarančovou vôňou.
9,95 €

 ks
  


Toxická zelená   [detail]
Táto modelovacia hmota presvedčí svojím magickým zeleným vzhľadom. Tisíce trblietavých čiastočiek v rôznych farbách vás pozývajú na fantastickú cestu do vzdialených čarovných lesov.
9,95 €

 ks
  


Ektoplazma   [detail]
V tme svietiaca plastelína, ktorú stačí nabiť na slnku alebo pod lampou a v tme bude svietiť. V tme sa tiež zvýraznia drobné čiastočky, ktoré plastelína obsahuje.
9,95 €

 ks
  


Cencúľ   [detail]
Svetlo modrá plastelína, ktorá kombinuje dve vlastnosti plastelín - pri dennom svetle sa blyští a v tme sa premení na tyrkysovú žiaru !
9,95 €

 ks
  


Oceán   [detail]
Dovolenka zadarmo v plechovke? Oceán vás vezme na cestu naprieč žiarivými oceánmi. Navyše táto modravá trblietavá plastelína s blyštivými vláknami po nasvietení svieti!
9,95 €

 ks
  


Náchový slnečný fantóm   [detail]
Náchový fantóm je po otvorení plechovky takmer úplne biela plastelína, ale akonáhle na ňu dopadne slnečné svetlo alebo iné UV svetlo, v priebehu niekoľkých sekúnd úplne zmení farbu na fialkovú. Ale to nie je všetko. Pokiaľ plastelínu nabijete na slnku či svetle, svieti tyrkysovo. Plastelína neobsahuje UV svetlo.
9,95 €

 ks
  


Modrý slnečný fantóm   [detail]
Pokiaľ plechovku Modrého fantómu otvoríte, najprv nájdete kúsok bielej plastelíny. Akonáhle ale na ňu dopadne slnečné svetlo alebo iné UV svetlo, v priebehu niekoľkých sekúnd úplne zmení farbu. Ako názov napovedá, modrý fantóm sa sfarbí samozrejme na modro. Ale to nie je všetko. Pokiaľ plastelínu nabijete na slnku či svetle, svieti zeleno. Plastelína neobsahuje UV svetlo.
9,95 €

 ks
  Slnečný fantóm Ranná hmla   [detail]
V tomto balení nájdete plastelínu nazvanú Ranná hmla. Jedná sa o nádhernú, trblietavo bielu plastelínu z kategórie fantóm, čo je jedinečná inteligentná plastelína, ktorá reaguje jasnou zmenou farby na slnečný svit alebo UV svetlo. Po nasvietení v tme svieti. Samozrejmosťou je, že ho môžete vytvarovať do ľubovoľného tvaru. UV svetlo nie je súčasťou balenia.
9,95 €

 ks
  Modrý mesiac   [detail]
Bledožltá plastelína sa po nasvietení na slniečku alebo pod iným UV svetlom zmení na modrozelenú. V noci potom bude svietiť jasnú, nebesky modrú september.
9,95 €

 ksDotty s.r.o. | IČO 01984730 | www.plastelina.sk | info@plastelina.sk | tel.+420 774 996 889

Prevádzkované systémom PremiumSHOP