Inteligentná plastelína ideálny antistres na relax a zábavu
Neprihlásený zákazník: [ prihlásiť ]    
Inteligentná plastelína - Chytrá plastelínaInteligentní plastelína - Chytrá plastelínaSprytna plastelina - Myśląca MasaIntelligente Knete - Thinking Putty

Novinky

Zoradiť podľa:   názvu    ceny    výrobcu    zrušiť 

  


Neónovo ružová   [detail]
Táto modelína vám jednoducho dodá dobrú náladu. Vďaka svojej žiarivo ružovej farbe a efektu svietenia v tme vás zaručene pobaví.
9,95 €

 ks
  


Náchový slnečný fantóm   [detail]
Náchový fantóm je po otvorení plechovky takmer úplne biela plastelína, ale akonáhle na ňu dopadne slnečné svetlo alebo iné UV svetlo, v priebehu niekoľkých sekúnd úplne zmení farbu na fialkovú. Ale to nie je všetko. Pokiaľ plastelínu nabijete na slnku či svetle, svieti tyrkysovo. Plastelína neobsahuje UV svetlo.
9,95 €

 ks
  


Neónovo zelená   [detail]
Sýto neónovo zelená plastelína, ktorá v tme tajomne zeleno svieti.
9,95 €

 ks
  


Modrý slnečný fantóm   [detail]
Pokiaľ plechovku Modrého fantómu otvoríte, najprv nájdete kúsok bielej plastelíny. Akonáhle ale na ňu dopadne slnečné svetlo alebo iné UV svetlo, v priebehu niekoľkých sekúnd úplne zmení farbu. Ako názov napovedá, modrý fantóm sa sfarbí samozrejme na modro. Ale to nie je všetko. Pokiaľ plastelínu nabijete na slnku či svetle, svieti zeleno. Plastelína neobsahuje UV svetlo.
9,95 €

 ks
  


Neónová žltá   [detail]
Táto rádioaktívna žltá žiarivá neónová farba je samozrejme úplne netoxická a vôbec nie nebezpečná. Ak ju nabijete na svetle, v tme bude svietiť jasne žltou farbou.
9,95 €

 ks
  


Neónovo modrá   [detail]
Hnetenie? Táto nádherná neónová farba vás pozýva k živému modelovaniu. Ak ju nabijete na svetle, bude modro žiariť aj v tme.
9,95 €

 ks
  Slnečný fantóm Ranná hmla   [detail]
V tomto balení nájdete plastelínu nazvanú Ranná hmla. Jedná sa o nádhernú, trblietavo bielu plastelínu z kategórie fantóm, čo je jedinečná inteligentná plastelína, ktorá reaguje jasnou zmenou farby na slnečný svit alebo UV svetlo. Po nasvietení v tme svieti. Samozrejmosťou je, že ho môžete vytvarovať do ľubovoľného tvaru. UV svetlo nie je súčasťou balenia.
9,95 €

 ks
  Modrý mesiac   [detail]
Bledožltá plastelína sa po nasvietení na slniečku alebo pod iným UV svetlom zmení na modrozelenú. V noci potom bude svietiť jasnú, nebesky modrú september.
9,95 €

 ksDotty s.r.o. | IČO 01984730 | www.plastelina.sk | info@plastelina.sk | tel.+420 774 996 889

Prevádzkované systémom PremiumSHOP