Inteligentná plastelína ideálny antistres na relax a zábavu
Neprihlásený zákazník: [ prihlásiť ]    
Inteligentná plastelína - Chytrá plastelínaInteligentní plastelína - Chytrá plastelínaSprytna plastelina - Myśląca MasaIntelligente Knete - Thinking Putty

Teplocitlivá

Plastelíny citlivé na teplo reagujú na zmeny teploty. Stačí, ak sa ich dotknete rukou alebo šálkou kávy a odhalí Vám novú super farbu. Nechajte ju vychladnúť alebo ju dajte do chladničky a pôvodná farba sa vráti.

Každá plechovka obsahuje 80g plastelíny - tak akurát do dlane dospelého človeka.


Zoradiť podľa:   názvu    ceny    výrobcu    zrušiť 

  

Slnečný svit   [detail]
Odštartujte svoj deň s troškou slnečného svitu! Živá oranžová sa po dotyku rukou alebo šálkou kávy zmení v prebúdzajúcu sa žltú.
9,95 €

 ks
  


Blue Sky   [detail]
Rovnako ako modrá obloha za slnečného dňa, Blue Skye svieti z plechovky. Lesklá modrá plastelína sa vo vašej teplej ruke premení na krásnu bielu hmotu!
9,95 €

 ks
  

Súmrak   [detail]
Rovnako ako sa večerná obloha premení v temnotu noci, zmení sa dotykom tmavo-purpurová na žiarivo modrú.
9,95 €

 ks
  

Ametyst   [detail]
Vyskúšajte túto ukľudňujúcu farbu a uvoľnite sa. Jediným dotykom fialová zmizne a odhalí prekvapivo ružové zafarbenie. Vzrušujúca a žiarivá, táto dynamická plastelína určite rozžiari Váš deň!
9,95 €

 ks
  

Chameleón   [detail]
Neviditeľný v džungli, ale neprehliadnuteľný vo Vašich rukách. Táto tropická zelená hneď po dotyku exploduje na jasnú žltú. A na rozdiel od pravého chameleóna, tento vyžaduje každodenné mačkanie!
9,95 €

 ks
 Dotty s.r.o. | IČO 01984730 | www.plastelina.sk | info@plastelina.sk | tel.+420 774 996 889

Prevádzkované systémom PremiumSHOP