Inteligentná plastelína ideálny antistres na relax a zábavu
Neprihlásený zákazník: [ prihlásiť ]    
Inteligentná plastelína - Chytrá plastelínaInteligentní plastelína - Chytrá plastelínaSprytna plastelina - Myśląca MasaIntelligente Knete - Thinking Putty

Časté otázky

Na čo sa používa Inteligentná plastelína?
Čo sa stane ak si zoberiem Inteligentnú plastelínu do práce?
To znie dosť šialene. Ste normálni?

Ďalšie informácie o Inteligentnej plastelíne

Všetky druhy plastelíny skáču, trhajú sa, naťahujú sa a trieštia sa?
Koľko je v plechovke plastelíny?
Je Inteligentná plastelína netoxická?
Je Inteligentná plastelína bezpečná pre deti?
Môže Inteligentná plastelína vyschnúť?
Môžem plastelínu ponoriť do vody?
Je Inteligentná plastelína podobná iným produktom na trhu? Napríklad Sliz, Skákajúca plastelína, Želé, Trikolína a iné?
Inteligentnú plastelínu používam často a s láskou, a preto je dosť špinavá. Dajú sa z nej odstrániť kúsky špiny a vlasov?
Inteligentná plastelína sa mi prilepila na tričko/nohavice/kreslo/postelnú bielizeň. Ako sa dá odstrániť?
Ste schopní vyrobiť farbu podľa môjho priania?
Ponúkate produkty na zakázku ako reklamné predmety?
Čo je to za látku? Odkiaľ sa vzala?

Objednávky

Ako rýchlo mi zašlete Inteligentnú plastelínu?
Moja Inteligentná plastelína mi nebola doručená. Čo mám robiť?
Dostal(a) som nesprávnu farbu alebo nesprávny počet kusov Inteligentnej plastelíny.Na čo sa používa Inteligentná plastelína?

Zoberte si ju do práce a nechajte ju na svojom stole. Uvidíte, že ju budete musieť neustále trhať, mačkať a používať ju na uvoľnenie a ukľudnenie, pokým Váš mozog bude vymýšľať kreatívne nápady. Zakrátko v sebe objavíte schopnosti, o ktorých ste ani netušili. Sošky a výtvory v Dálího štýle budú vznikať pod Vašimi rukami a práca sa Vám môže dokonca stať zábavou.

[^]

Čo sa stane ak si zoberiem Inteligentnú plastelínu do práce?

Stanete sa hviezdou kancelárie. :-) To Vám garantujeme! Vaši spolupracovníci sa pokúsia ukradnúť Vám plastelínu z Vášho stola. Inteligentná plastelína spôsobuje v rukách človeka nekontrolovateľnú a šialenú žiarlivosť. Pravdepodobne sa pokúsia s Vami spriateliť a vymámiť svoju porciu plastelíny pre dospelých z Vašich osobných zásob.

A Vy budete asi musieť objednať ďalšiu Inteligentnú plastelínu, aby ste uspokojili seba aj svojich spolupracovníkov (toto je náš plán na ovládnutie sveta). Zakrátko sa stanete samozvaným vládcom Kráľovstva Inteligentnej plastelíny. Vaša kancelária sa začne podobať na Dálího ateliér s Inteligentnou plastelínou kvapkajúcou zo stropu. A vďaka uvoľnenej a nehatenej kreatívnej sile Vašej kancelárie Vás už nikto nezastaví.

[^]

To znie dosť šialene. Ste normálni?

Neklameme, ale tak trochu šialení sme. Keď si kúpite Inteligentnú plastelínu, uvidíte prečo :-)

[^]

Ďalšie informácie o Inteligentnej plastelíne

Všetky druhy plastelíny skáču, trhajú sa, naťahujú sa a trieštia sa?

Áno, všetky druhy plastelíny skáču, trhajú sa, naťahujú sa a trieštia sa. Len svietiace navyše svietia a teplocitlivé menia farbu podľa teploty.

[^]

Koľko je v plechovke plastelíny?

V každej plechovke je 80g Inteligentnej plastelíny - tak akurát do ruky dospelému človeku.

[^]

Je Inteligentná plastelína netoxická?

Inteligentná plastelína je úplne inertná, netoxická a bezpečná. Inteligentná plastelína taktiež neobsahuje nijaké latexové prísady. Je bezpečná pre ľudí citlivých na latex a nespôsobuje alergiu na latex.

Inteligentná plastelína spĺňa požiadavky aktuálnych noriem Európskej únie a bol jej vystavený certifikát Bureau Veritas Consumer Products Services UK Ltd.

Napriek tomu by ste si nemali plastelínu NIKDY vkladať do úst alebo ju jesť. Ak omylom malé množstvo plastelíny prehltnete, nemusíte sa báť, o pár dní sa s ňou budete môcť zasa hrať.

[^]

Je Inteligentná plastelína bezpečná pre deti?

Inteligentná plastelína bola navrhnutá predovšetkým pre dospelých na použitie doma a v práci. Hoci je úplne inertná, netoxická a bezpečná, môže predstavovať nebezpečenstvo v prípade nechceného prehltnutia alebo zabehnutia.

Preto buďte prosím pozorní v prípade, že sa s plastelínou hrajú deti.

[^]

Môže Inteligentná plastelína vyschnúť?

Nikdy! Inteligentná plastelína je vyrobená na báze silikónu - nie na báze ílu alebo inej zeminy, ako iné modelovacie hmoty. Preto Inteligentná plastelína nikdy nevyschne, ani sa nikdy nezačne drobiť.

Napriek tomu ju odporúčame uchovávať v plechovke - ochránite ju tak pred špinou, prachom a vlasmi.

[^]

Môžem plastelínu ponoriť do vody?

Plastelíne neuškodí krátkodobý kontakt s vodou. Ale neodporúčame ju používať vo vode.

[^]

Je Inteligentná plastelína podobná iným produktom na trhu? Napríklad Sliz, Skákajúca plastelína, Želé, Trikolína a iné?

V nijakom prípade. Inteligentná plastelína je jediný produkt svojho druhu - má svoje unikátne fyzikálne vlastnosti. Nezanecháva na Vašich rukách lepivý pocit. Nebudete mať potrebu umyť sa, keď sa hráte s Inteligentnou plastelínou.

Inteligentná plastelína sa naťahuje ako guma, skáče ako lopta, trhá sa ako papier a môže sa rozbiť ako porcelán. Inteligentná plastelína sa taktiež môže prisať k magnetu alebo meniť farby.

Rovnako je na rozdiel od iných produktov dodávaná v množstve vhodnom pre dospelého človeka a v širokej škále neuveriteľných farieb.

[^]

Inteligentnú plastelínu používam často a s láskou, preto je dosť špinavá. Dajú sa z nej odstrániť kúsky špiny a vlasov?

Zatiaľ sme nevynašli lacný spôsob ako vyčistiť Inteligentnú plastelínu. Ak Vaša Inteligentná plastelína nazbierala priveľa špiny, doporučujeme Vám kúpiť si novú plechovku.

[^]

Inteligentná plastelína sa mi prilepila na tričko/nohavice/kreslo/postelnú bielizeň. Ako sa dá odstrániť?

Najprv vyskúšajte k plastelínovému fľaku priložiť hrudu plastelíny a potom ju odtrhnúť - je šanca, že sa časť plastelíny z tkaniny prichytí späť k hrude. Tento postup je možné niekoľkokrát opakovať.

Pokiaľ je ale plastelína veľmi zatlačená, vyskúšajte čistiaci lieh z drogérie (izopropylalkohol - je tiež niekedy využivaný na čistenie optických súčastí fototechniky a tlačiarní). Toto je najjednoduchší spôsob, ako odstrániť Inteligentnú plastelínu z prírodných tkanín a vlasov.

Najprv urobte test na neviditeľnom mieste tkaniny, aby ste sa uistili, že alkohol nespôsobí ešte väčšiu škodu. Potom nalejte alkohol na postihnuté miesto. Plastelína by sa mala rozpustiť. Následne ju môžete jednoducho odstrániť pomocou papiera alebo servítky.

Ak sa Inteligentná plastelína prilepila na syntetickú látku, napríklad na nylon alebo polyester, môže izopropylalkohol tkaniny poškodiť. Skúste použiť na odstránenie plastelíny WD-40.

Ak nič nepomôže, jednoducho odneste vec do čistiarne a povedzte, že škvrna je z látky na báze silikónu.

[^]

Ste schopní vyrobiť farbu podľa môjho priania?

Sme schopní vyrobiť akúkoľvek farbu Inteligentnej plastelíny podľa vzorníku Pantone alebo vzorku farby dodaného zákazníkom.

Ďalej môžeme Inteligentnú plastelínu obohatiť o metalický efekt, elektrické vírenie, svietenie v tme, menenie farby, perleť a podobne.

Kontaktujte nás pre detailnejšie informácie.

[^]

Ponúkate produkty na zakázku ako reklamné predmety?

Samozrejme! Môžeme pre Vás pripraviť úplne nové balenie, veľkosť, farbu a etiketu tak, aby sme vyhoveli Vašim požiadavkám.

Pošlite nám mail s krátkou špecifikáciou Vašej požiadavky (približné množstvo, použitie, termín dodávky a podobne) a my sa Vám ozveme s detailmi ohľadom ceny, rôznych variánt a ďalšími ponukami.

[^]

Čo je to za látku? Odkiaľ sa vzala?

Počas 2. svetovej vojny bol v Spojených štátoch amerických nedostatok prírodného kaučuku. Japonci okupovali mnoho oblastí, z ktorých sa kaučuk dovážal.

Inteligentná plastelína a mnoho ďalších produktov na báze silikónu bola vyvinutá počas 2. svetovej vojny v dobe, kedy Američania hľadali náhradu za kaučuk, ktorá by mohla byť použitá na výrobu pneumatík a tesnení.

V roku 1936 začal doktor Earl Warrick experimentovať s organosilikónovou chémiou - kombinoval silikón s uhlíkom. V roku 1943 sa ďalej zameral na hľadanie náhrady kaučuku. Hoci sa mu do konca vojny nepodarilo vynájsť použiteľnú náhradu, stala sa silikónová skákajúca plastelína (jedna z hlavných látok na výrobu Inteligentnej plastelíny) jedným z jeho vedľajších produktov.

Napriek tomu, že sa pre ňu nenašlo vhodné priemyselné využitie, stala sa základom dômyselnej a skvelej hračky. :-)

[^]

Objednávky

Ako rýchlo mi zašlete Inteligentnú plastelínu?

Ak sú všetky položky Vašej objednávky na sklade, zašleme Vám ich najneskôr do týždňa. Väčšinou však skôr. V opačnom prípade ich zasielame v dobe, ktorá je uvedená v detailnom popise každej položky v internetovom obchode v pravom hornom rohu stránky.

[^]

Moja Inteligentná plastelína mi nebola doručená. Čo mám robiť?

Inteligentnú plastelínu zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty. Skúste ešte pár dní počkať, poprípade sa spýtajte priamo na Vašej pošte. Ak ste ani potom Inteligentnú plastelínu nedostali, kontaktujte nás.

[^]

Dostal(a) som nesprávnu farbu alebo nesprávny počet kusov Inteligentnej plastelíny.

Hoci sa snažíme opakovane kontrolovať odosielané zásielky, môže výnimočne nastať chyba. Ak ste omylom dostali nesprávnu farbu alebo iný počet kusov, pošlite nám mail a dohodneme okamžitú nápravu.

[^]


Dotty s.r.o. | IČO 01984730 | www.plastelina.sk | info@plastelina.sk | tel.+420 774 996 889

Prevádzkované systémom PremiumSHOP