Inteligentná plastelína ideálny antistres na relax a zábavu
Neprihlásený zákazník: [ prihlásiť ]    
Inteligentná plastelína - Chytrá plastelínaInteligentní plastelína - Chytrá plastelínaSprytna plastelina - Myśląca MasaIntelligente Knete - Thinking Putty

Reakcie a fotky zákazníkov

Tak mi dorazila plastelína... Pravdupovediac, nebol som tak úplne presvedčený, že mi na niečo bude a bral som to skôr ako úlet, ktorý o chvíľu odložím a zabudnem naň. Navyše mi Vaša webová stránka málinko pripomínala, s prepáčením, super ponuky v štýle "telešopingu", ktorý úprimne neznášam.
Musím ale uznať, že všetky pochybnosti po vybalení plastelínky okamžite zmizli. Ešte som ju nepustil z ruky a pritom už poslintávam po nejakej ďalšej, aby tá jedna nebola na stole taká sama.
M.K.


Začalo sa to, keď si jeden z našich zamestnancov kúpil Inteligentnú plastelínu. Niekoľko ďalších bolo tak nadšených, že si objednali svoju a teraz to na firemných poradách vyzerá tak trochu ako v materskej škôlke. Určite to však nemá negatívny vplyv na priebeh porád - skôr naopak ;-)
Michal Matula, Internet BillBoard s.r.o.


Zakúpila som si plastelínu pre svoju 14-ročnú dcéru, je to výborná vec, nakoniec sa s ňou hrám aj ja. Vaše informácie na stránke sú pravdivé a nezavádzajú, dodanie bolo v poriadku. Nákup u vás bol potešením.
Blanka Černá, Staré Město


Jedna z najlepších vecí, aké som kedy cez internet kúpil. Stále nachádzam nové a nové možnosti, čo s plastelínou robiť.
Radek Šmach, Sialini Production


Zubní pasta
Zubná pasta: Zmiešal som teda Kryptón s Červenou a takto to dopadlo. Petr O., Praha


Ďakujem za vzorné zaslanie mojej objednávky, nie všetky obchody fungujú tak výborne ako vy, odporúčam ďalším.
H. Alexová


Včera dorazila moje první plastelína a jsem v šoku. Nevím, jak jsem bez ní mohl žít 31 let. Je to nejlepší hračka, kterou jsem kdy měl a od doby kdy jí mohu žmoulat se mi vše daří. Určitě má i skryté protistresové a možná i léčivé účinky!
Díky moc, všem ve firmě se moc líbí a dle dohody objednáme plastelínu coby reklamní předmět pro naše klienty.
Jaromír Nop

Svou první plastelínu jsem si koupil před vánocemi... ukazoval jsem ji známým, příbuzným, šéfovi v práci…..všichni koukali jako z jara. Pak jsem se s ní pochlubil kamarádce a když jsem viděl, jak ji svítí kukadla, půjčil jsem jí ji, ať si má při učení na zkoušky s čím hrát... Vrátila mi ji po měsíci (samozřejmě jsem to nevydržel a koupil si ještě jednu pro sebe) a když jsem krabičku s plastelínou otevřel, málem mi vypadly oči z důlku. Kamarádka se nepřiznala, jak dlouho „tohle“ vyráběla..jen koukala a usmívala se... Asi si budu muset koupit další plastelínu, tohle dílko se mi doopravdy nechce zničit...

Kuličky
David K.


Tak túto plastelínu som si objednal, ale bohužiaľ som nebol jeden z tých šťastných, ktorí si stihli objednať do jej vypredania. Takže som si zadal predobjednávku a čakal som pokým plastelína dorazila, hneď som roztrhal krabicu a snažil sa otvoriť krabičku, lenže tá plastelína má taký tlak, že to nešlo :-). Napokon, po chvíľke utrpenia sa konečne otvorila a začal som plastelínu mačkať, trhať, skúšať či skáče. Ani som nečakal, že bude tak hustá. Potom, keď som išiel spať, tak som musel stále stláčať ruku. :-)

No a potom som už skúšal ďalšie a ďalšie veci a niektoré som aj vyfotil. Inak objednal som si Slnečný svit, pretože teplocitlivé sa mi zdajú najzaujímavejšie, ukázal som to v triede a zožalo to fakt úspech. Veľmi za túto hračku ďakujem.

Chlapák, vanička a hotdog
A že sa vraj s touto plastelínou nedá modelovať... Grohič


Zvykla som si dávať Inteligentnú plastelínu ako malý darček priateľom a väčšina je nadšená. Ďakujem Vám!
R.L.


Matrix ruka
Matrix rukaDotty s.r.o. | IČO 01984730 | www.plastelina.sk | info@plastelina.sk | tel.+420 774 996 889

Prevádzkované systémom PremiumSHOP