Inteligentná plastelína ideálny antistres na relax a zábavu
Neprihlásený zákazník: [ prihlásiť ]    
Inteligentná plastelína - Chytrá plastelínaInteligentní plastelína - Chytrá plastelínaSprytna plastelina - Myśląca MasaIntelligente Knete - Thinking Putty

Všeobecné obchodné podmienky

Nižšie uvádzame stručné Obchodné podmienky. Úplné znenie nájdete tu.

1. Úvodné ustanovenia

1. Tieto obchodné podmienky platia len pri nákupe v internetovom obchode www.plastelina.sk. Internetový obchod prevádzkuje Dotty s.r.o., podmienky bližšie vymedzujú a upresňujú práva a povinnosti predávajúceho (prevádzkovateľ) a kupujúceho (zákazník).

2. Kedy a ako dostanem tovar?

Po potvrdení objednávky mailom je objednávka platná a nami zaevidovaná. Ak sú všetky položky Vašej objednávky na sklade, zašleme Vám ich najneskôr do týždňa. Väčšinou však skôr. V opačnom prípade ich zasielame v dobe, ktorá je uvedená v detailnom popise každej položky v internetovom obchode v pravom hornom rohu stránky.

3. Doprava

Zásielky sú posielané prostredníctvom Slovenskej pošty. Tovar je zasielaný na dobierku, pri objednávke do 44 € (1325 Sk) je poštovné 3,50 € (75,32 Sk).

4. Objednávka a uzavretie kúpnej zmluvy

1. Všetky objednávky podané prostredníctvom internetového obchodu www.plastelina.sk sú záväzné. Podaním objednávky kupujúci potvrdzuje, že sa zoznámil s týmito obchodnými podmienkami vrátane podmienok reklamácie, a že s nimi súhlasí.
2. Objednávka je návrhom kúpnej zmluvy. Kúpna zmluva vzniká v okamihu prevzatia objednaného tovaru kupujúcim.
3. Podmienkou platnosti elektronickej objednávky je vyplnenie všetkých formulárom predpísaných údajov a náležitostí.
4. Miestom dodania tovaru je adresa uvedená kupujúcim v registračnom formulári.
5. Vlastnícke právo na tovar prechádza na kupujúceho, pod podmienkou zaplatenia kúpnej ceny, prevzatím tovaru.
6. Vyplnením registračného formulára či záväznej objednávky v rámci internetového obchodu www.plastelina.sk, dáva kupujúci súhlas na zhromažďovanie a archivovanie osobných údajov o kupujúcom a o jeho nákupoch.

5. Záverečné ustanovenia

1. Tieto obchodné podmienky platia v znení uvedenom na internetových stránkach predávajúceho, v deň odoslania elektronickej objednávky kupujúcim.
2. Odoslaním elektronickej objednávky kupujúci bez výhrad prijíma všetky ustanovenia obchodných podmienok v znení platnom v deň odoslania objednávky, tak ako aj v deň odoslania objednávky platnú cenu objednaného tovaru vrátane prepravného či poštovného uvedeného v katalógu internetového obchodu www.plastelina.sk, ak sa to dokázateľne v konkrétnom prípade nedohodlo inak. Odoslanou objednávkou je kupujúci neodvolateľne viazaný.
3. Storno objednávky môže zákazník bez súhlasu predajcu uskutočniť maximálne do 6 hodín od objednania alebo ak dodávateľ prekročí písomne potvrdenú dodaciu lehotu. V ďalších prípadoch je potrebná dohoda s predajcom.
Dotty s.r.o. | IČO 01984730 | www.plastelina.sk | info@plastelina.sk | tel.+420 774 996 889

Prevádzkované systémom PremiumSHOP