Inteligentná plastelína ideálny antistres na relax a zábavu
Neprihlásený zákazník: [ prihlásiť ]    
Inteligentná plastelína - Chytrá plastelínaInteligentní plastelína - Chytrá plastelínaSprytna plastelina - Myśląca MasaIntelligente Knete - Thinking Putty

Tipy a triky

Inteligentná plastelína má rozdielne fyzikálne vlastnosti podľa toho, ako s ňou zaobchádzate.

Naťahuje saAk ju chytíte na oboch koncoch a potiahnete, správa sa ako žuvačka. Položte ju na stôl a pozorujte, ako sa pomaly rozteká.

Trhá saAk chytíte plastelínu na oboch koncoch a trhnete ňou dostatočne rýchlo, roztrhne sa. Nie je to celkom jednoduché - chce to trochu praxe.

Plastelínu je taktiež možné roztrhnúť ako papier. Chyťte plastelínu na hornej strane ukazovákom a palcom každej ruky tak, ako keby ste ju chceli roztrhnúť ako papier. Aby sa Vám ľahšie trhala, načnete plastelínu trochu nechtami. Potom ju už len rýchlo roztrhnite - ale pozor, podarí sa Vám to len ak budete dostatočne rýchli.

SkáčeVytvorte z plastelíny guľu a nechajte ju padnúť rovno na pevnú podlahu alebo ju hoďte o stenu. Budete prekvapený ako skáče.

Je rozbitná

Ak do plastelíny dostatočne rýchlo udriete, rozbije sa ako porcelán. Ak to chcete vyskúšať, buďte opatrní - ak nebudete dostatočne rýchli, plastelína bude pružná ako guma a môžete si ublížiť (dobrá rada autora tohto textu na základe vlastnej skúsenosti :-).

SvietiAko už napovedá jej názov, svietiaca varianta Inteligentnej plastelíny potme svieti. Táto skutočnosť z nej robí ideálnu hmotu na rôzne pokusy. Kreslite na ňu, vytvárajte svetelné fotografie alebo len jednoducho šokujte svojich známych.

PraskáAk sa do plastelíny dostane vzduch, praská a vytvára bubliny.

Je magnetická

Čierna varianta plastelíny je magnetická a otvára tak ďalšie príležitosti na pokusy.

Pokorí čítačky odtlačkov prstovOtlačte svoj palec do plastelíny. Takto vytvorenú formu zalejte potravinárskou želatínou a nechajte stuhnúť. Dokonalá kópia Vášho palca je na svete!


Dotty s.r.o. | IČO 01984730 | www.plastelina.sk | info@plastelina.sk | tel.+420 774 996 889

Prevádzkované systémom PremiumSHOP